خرید بازی رومیزی دیز آف واندرز مدل Yamatai 

قیمت : 1360000 تومان

برند : دیز آف واندرز

خرید پستی بازی رومیزی دیز آف واندرز مدل Yamatai 

قیمت بازی رومیزی دیز آف واندرز مدل Yamatai 

برای خرید و مشاهده این محصول یا محصولات دیگر کلیک نمایید.

بازی رومیزی دیز آف واندرز مدل Yamatai

تولید جدید کمپانی پر مخاطب Days of Wonders بازی یاماتای هست که توسط برونو کاتالا و مارک پاکین طراحی شده. خیلی‌ها میگن این بازی خیلی شبیه به همکاری قبلی کاتالا و DOW یعنی بازی Five Tribes هست. در عین حال که شباهت‌های زیادی وجود داره، ولی خب اتفاقات جدیدی هم تو این بازی هست که در هیچ بازی دیگه‌ای دیده نمی‌شه. بازی نسبتا پیچیده‌ایه و کلیت ماجرا پیدا کردن پترن‌های خطیه. نقشه بازی از سمت چپ شروع می‌شه و شما با قرار دادن کشتی‌های رنگ‌های مختلف در پترن‌های تعیین شده، امتیاز و هزار تا چیز دیگه می‌گیرین. اینجا شباهت این بازی به بازی Five Tribes بیشتر به چشم میاد، چرا که شما به قرار دادن ترکیبی از کشتی‌ها موقعیت‌هایی رو برای خودتون و دیگران بوجود میارین که همه برای شما قابل مشاهده‌ست. پس من انتخاب می‌کنم که با این نوبت از بازیم دارم ۱۱ امتیاز بدست میارم و ۱۵ امتیاز به فلان بازیکن دیگه می‌دم. بازی نسبتا بازی پیچیده‌ایه و جزییات زیاد داره، ولی خب گزینه‌های بازی چه برای شما چه برای حریف‌هاتون،‌ چه برای این نوبت چه برای نوبت‌های آینده آنقدرها هم مخفی و غیر قابل محاسبه نیستن، پس باعث می‌شه واقعا بشه نشست، فکر و محاسبه کرد و تاکتیک خوبی برای این مسایل ریخت.

تولید جدید کمپانی پر مخاطب Days of Wonders بازی یاماتای هست که توسط برونو کاتالا و مارک پاکین طراحی شده. خیلی‌ها میگن این بازی خیلی شبیه به همکاری قبلی کاتالا و DOW یعنی بازی Five Tribes هست. در عین حال که شباهت‌های زیادی وجود داره، ولی خب اتفاقات جدیدی هم تو این بازی هست که در هیچ بازی دیگه‌ای دیده نمی‌شه. بازی نسبتا پیچیده‌ایه و کلیت ماجرا پیدا کردن پترن‌های خطیه. نقشه بازی از سمت چپ شروع می‌شه و شما با قرار دادن کشتی‌های رنگ‌های مختلف در پترن‌های تعیین شده، امتیاز و هزار تا چیز دیگه می‌گیرین. اینجا شباهت این بازی به بازی Five Tribes بیشتر به چشم میاد، چرا که شما به قرار دادن ترکیبی از کشتی‌ها موقعیت‌هایی رو برای خودتون و دیگران بوجود میارین که همه برای شما قابل مشاهده‌ست. پس من انتخاب می‌کنم که با این نوبت از بازیم دارم ۱۱ امتیاز بدست میارم و ۱۵ امتیاز به فلان بازیکن دیگه می‌دم. بازی نسبتا بازی پیچیده‌ایه و جزییات زیاد داره، ولی خب گزینه‌های بازی چه برای شما چه برای حریف‌هاتون،‌ چه برای این نوبت چه برای نوبت‌های آینده آنقدرها هم مخفی و غیر قابل محاسبه نیستن، پس باعث می‌شه واقعا بشه نشست، فکر و محاسبه کرد و تاکتیک خوبی برای این مسایل ریخت.

تصاویر بیشتر

خرید بازی رومیزی دیز آف واندرز مدل Yamatai ارزان , بازی رومیزی دیز آف واندرز مدل Yamatai با قیمت ارزان , خرید پستی بازی رومیزی دیز آف واندرز مدل Yamatai, خرید بازی رومیزی دیز آف واندرز مدل Yamatai با قیمت 1360000 ,خرید بازی رومیزی دیز آف واندرز مدل Yamatai فقط 1360000 ,خرید دیز آف واندرز بازی رومیزی دیز آف واندرز مدل Yamatai , kharid online بازی رومیزی دیز آف واندرز مدل Yamatai , kharid بازی رومیزی دیز آف واندرز مدل Yamatai arzan , qeymat بازی رومیزی دیز آف واندرز مدل Yamatai , بازی رومیزی دیز آف واندرز مدل Yamatai , تخفیف برای بازی رومیزی دیز آف واندرز مدل Yamatai , تخفیف ویژه بازی رومیزی دیز آف واندرز مدل Yamatai , بازی رومیزی دیز آف واندرز مدل Yamatai با تخفیف ویژه , خرید ویژه بازی رومیزی دیز آف واندرز مدل Yamatai

اجناس فوق العاده بازی ,دیز ,آف ,واندرز ,مدل ,رومیزی ,دیز آف ,آف واندرز ,واندرز مدل ,رومیزی دیز ,بازی رومیزی ,می‌دم  بازی نسبتا ,دیگه می‌دم  بازی ,دیگران بوجود میارین ,برای نوبت‌های آیندهمنبع

گردنبند نقره زنانه ترمه 1 طرح هستی کد L289

نیم ست نقره زنانه ترمه 1 طرح ملینا کد L547

گردنبند نقره طرح قلب کد FL 213

انگشتر نقره کد 0026

گردنبند نقره طرح اسم پروانه کد 01

آویز گردنبند نقره زنانه ترمه 1طرح عطیه کد L81

گردنبند نقره اقلیمه کد GN57

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود فیلم و سریال خارجی ,دانلود زیرنویس فیلم و سریال خارجی طراحی دکوراسیون داخلی | مرجع تخصصی دکوراسیون داخلی آیا تلگرام بدون فیلتر شده است؟ پرند هر چی که بخوای طراحی و چاپ | ست اداری،سربرگ،پاکت،لوگو،بروشور دانلود نمونه سوالات درسی محتاج عشق فروش بهترین کاغذ دیواری دستگاه سیل کن